Ling-Bud - o nas w kilu słowach

Ling Bud od ponad 25 lat, świadczy wysokiej jakości usługi projektowo-remontowe oraz budowlane. Dzięki szerokiemu portfolio usług budowlanych ale też wykończeniowych (stolarka, kamieniarstwo, klimatyzacja itp.), pomagamy klientom w bezstresowy i terminowy sposób przejść przez cały proces: od projektu po odbiór kluczy do wymarzonych czterech kątów.
Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z każdego rodzaju prac budowlowo-wykończeniowych. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach wykończeniowych, a na nasze prace zawsze udzielamy gwarancji.
Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się , jak prosta i przyjemna może być współpraca z profesjonalistami.
Zajmiemy się wszystkim. Od hydrauliki i elektryki po meble. Kompleksowość naszych usług pozwoli Państwu nie tylko oszczędzić czas, pozbyć się stresu związanego z remontem ale też uzyskać bardzo konkurencyjne ceny. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu.
Działamy na terenie Polski i całej Europy.

Stawiasz na solidne i fachowe usługi remontowe? Z nami przeprowadzisz kompleksowy remont domu czy mieszkania, spełniając swoje marzenia o idealnych wnętrzach. Nasza firma oferuje szeroką gamę usług związanych z remontem mieszkania i wykańczaniem wnętrz – wszystko, by dostarczyć Ci pełne zadowolenie.

Naszym priorytetem jest jakość oraz terminowość realizacji. Pracujemy tylko z najlepszymi materiałami, dzięki czemu możemy zagwarantować długotrwałe i estetyczne efekty naszych działań. Specjalizujemy się w różnych rodzajach usług – od malowania ścian po montaż podłóg i zabudowy meblowej.

Przy wykańczaniu wnętrz słuchamy Twoich potrzeb, aby stworzyć przestrzeń idealnie odpowiadającą Twojemu stylowi życia. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu, pomagając Ci w dokonywaniu właściwych decyzji dotyczących rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych.

Remont domu czy mieszkania może być czasochłonny i stresujący, ale z nami nie musisz się martwić. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym kroku – od planowania po finalne prace wykończeniowe. Dajemy Ci spokój umysłu, wiedząc, że Twój dom jest w dobrych rękach.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się, jak prosta i przyjemna może być współpraca z profesjonalistami. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zamówić bezpłatną wycenę usług remontowych. Czekamy na Ciebie – razem stworzymy wnętrza Twoich marzeń!

Wśród naszych współpracowników znajdują się fachowcy specjalizujący się we wszystkich rodzajach prac budowlanych, takich jak np. układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych i ściennych, oraz malowanie ścian, tynkowanie i wspomniany już montaż instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych.

Na naszej stronie internetowej zamieszczone zostały zdjęcia niektórych zrealizowanych przez nas inwestycji. Kompleksowość naszych usług to bardzo korzystne rozwiązanie, stworzone z myślą kliencie i jego wygodzie. Nie trzeba już korzystać z usług kilku podwykonawców. My zajmiemy się wszystkim

Dane kontatowe

Od początku stawiamy na otwartą komunikację, której efektem są trwałe relacje oparte na szacunku i zaufaniu. Zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Ling-Bud Maksym Taranenko

ul. Mała 53
05-270, Marki
NIP: 5213417956

kontakt@lingbud.pl

+48 607 179 799

contact-section

Pytania i bezpłatna wycena
Napisz do nas