Biuro Projektowe

FERENS DESIGN

Zapraszamy do skorzystania z naszego biuro projektowego. Fachowe doradztwo przy projektach wyposażenia wnętrz, projekty szyte na miarę pod wytyczne Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientami i zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Pomożemy na każdym etapie planowanego remontu, wyposażenia wnętrz każdego Państwa pomieszczenia.

mgr . inż . arch .
JOANNA FERENS - HOFMAN

O nas

Jestem absolwentką wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej gdzie ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Ochrony Dziedzictwa Kulturowego .

Na wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej ukończyłam studia podyplomowe interdyscyplinarnego projektowania BIM. Posiadam certyfikat Harvard University „The Architecture Imagination”.

Od lat wykonują zawód , który jest moją pasją. Każde wnętrze jest dla mnie wyzwaniem a największa satysfakcję sprawia mi zadowolenie klienta.

DOŚWIADCZENIE
– Ferens design
– Współpraca z Biurem Projektowym Doroty Szelągowskiej
– Archicon
– Etrax
– Apa Cad

salon
łazienka

Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Poniższe projekty są własną pracą autorską biura Ferens Design. Nasze biuro projektowe realizuje najbardziej ambitne projekty wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Potrzebujesz wyceny ? Napisz do nas lub zadzwoń.

Odpowiemy na każde pytania odnośnie planowanego projektu wyposażenia wnętrz.
Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

LING BUD

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo coś dla siebie i wkrótce nawiążemy owocną i satysfakcjonującą dla obu stron współpracę. Zachęcamy do współpracy!
Wśród naszych współpracowników znajdują się fachowcy specjalizujący się we wszystkich rodzajach prac budowlanych, takich jak np. układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych i ściennych, oraz malowanie ścian.

DANE KONTAKTOWE

LING BUD MAKSYM TARANENKO, ul. Mała 45C 05-270 Marki

SOCIAL MEDIA

2009 -2022 LING BUD Maksym Taranenko Usługi remontowe