Biuro Projektowe

FERENS DESIGN

Zapraszamy do skorzystania z naszego biuro projektowego. Fachowe doradztwo przy projektach wyposażenia wnętrz, projekty szyte na miarę pod wytyczne Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientami i zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Pomożemy na każdym etapie planowanego remontu, wyposażenia wnętrz każdego Państwa pomieszczenia.

mgr . inż . arch .
JOANNA FERENS - HOFMAN

O nas

Jestem absolwentką wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej gdzie ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Ochrony Dziedzictwa Kulturowego .

Na wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej ukończyłam studia podyplomowe interdyscyplinarnego projektowania BIM. Posiadam certyfikat Harvard University „The Architecture Imagination”.

Od lat wykonują zawód , który jest moją pasją. Każde wnętrze jest dla mnie wyzwaniem a największa satysfakcję sprawia mi zadowolenie klienta.

DOŚWIADCZENIE
– Ferens design
– Współpraca z Biurem Projektowym Doroty Szelągowskiej
– Archicon
– Etrax
– Apa Cad

Zaaranżowanie wnętrza to nie lada wyzwanie, szczególnie gdy zależy nam, aby wyglądało stylowo i ponadczasowo, a jednocześnie było funkcjonalne. Z tego względu, warto zlecić to zadanie dobremu biuru projektowemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Profesjonalne biuro projektowe – aranżacja wnętrz

Podczas aranżowania wnętrza, trzeba wziąć pod uwagę swój gust, potrzeby i tryb życia. Bardzo ważne jest odpowiednie rozplanowanie elementów wyposażenia i dodatków. Istotne jest także zadbanie o to, aby kompozycja była spójna i nie wprowadzała do wnętrza chaosu. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, trzeba wiedzieć, jak połączyć dane elementy i wykorzystać pełen potencjał przestrzeni. Taką wiedzę posiadają specjaliści z naszego biura projektowego. Od lat zajmujemy się tworzeniem projektów wnętrz perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki bogatej wiedzy i dużemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak zaaranżować każdą przestrzeń, aby była funkcjonalna, efektowna i dopasowana do stylu życia klientów.

Biuro projektowe wnętrz Warszawa – dlaczego my?

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura projektowego? Otóż jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem. Projektowanie wyposażenia wnętrz to nasza pasja, w którą wkładamy całe serce. Nieustannie śledzimy trendy i nowinki z branży. Regularnie uczestniczymy w kursach, szkoleniach i poszerzamy swoją wiedzę. Doskonale znamy różnorodne style wnętrzarskie i wiemy, jak łączyć kolory i wzory, aby uzyskać ciekawy, oryginalny efekt. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się nawet najbardziej ambitnych zadań.

Co jeszcze wyróżnia nasze biuro projektowe wnętrz? Z pewnością fakt, iż zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Bierzemy pod uwagę pomysły zleceniodawców i robimy, co w naszej mocy, aby spełnić ich oczekiwania. Ponadto chętnie doradzamy i szukamy najlepszych rozwiązań. Potrafimy sprawić, aby wnętrze prezentowało się modnie i jednocześnie ponadczasowo. Dzięki wiedzy i doświadczeniu doskonale wiemy, jak wykorzystać przestrzeń i sprawić, aby każdy jej kąt został odpowiednio zagospodarowany. Mamy mnóstwo pomysłów zarówno na wnętrza nowoczesne, jak i te klasyczne oraz utrzymane w nieco mniej popularnej stylistyce.

Co jeszcze sprawia, że nasze biuro projektowe we Warszawie jest wyjątkowe? Na pewno fakt, iż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i poświęcamy mu pełną uwagę. Wszystkim zleceniodawcom proponujemy oryginalne rozwiązania, uwzględniające ich oczekiwania, możliwości finansowe i potrzeby. Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie zrealizujemy nawet najbardziej wymagające projekty.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty naszego biura projektowego zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowo. Z przyjemnością przedstawimy ofertę, odpowiemy na pytania i postaramy się rozwiać wątpliwości. Zachęcamy również do przejrzenia naszego portfolio dostępnego na stronie. Pozostajemy do dyspozycji.

salon
łazienka

Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Poniższe projekty są własną pracą autorską biura Ferens Design. Nasze biuro projektowe realizuje najbardziej ambitne projekty wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Potrzebujesz wyceny ? Napisz do nas lub zadzwoń.

Odpowiemy na każde pytania odnośnie planowanego projektu wyposażenia wnętrz.
Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

LING BUD

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo coś dla siebie i wkrótce nawiążemy owocną i satysfakcjonującą dla obu stron współpracę. Zachęcamy do współpracy!
Wśród naszych współpracowników znajdują się fachowcy specjalizujący się we wszystkich rodzajach prac budowlanych, takich jak np. układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych i ściennych, oraz malowanie ścian.

DANE KONTAKTOWE

LING BUD MAKSYM TARANENKO, ul. Mała 45C 05-270 Marki

SOCIAL MEDIA

2009 -2022 LING BUD Maksym Taranenko Usługi remontowe