Weekendowa metamorfozaWspółpraca z najlepszymi w swoim fachu

Projektowanie, malowanie ścian, zrywanie tapet – architekt Krzysztof Miruć potrafi w zaledwie kilka dni przeprowadzić całkowitą przemianę pomieszczenia. Nie cofnie się przed żadnym wyzwaniem, a przestarzałe wnętrza nie mają z nim szans. Uwaga! „Weekendowa metamorfoza” wraca z nowymi odcinkami!
wekendowe metamorfozy

Metamorfoza 1

https://lingbud.pl/wp-content/uploads/2021/04/a5b8d6aa-f81a-4180-bacb-fee955915af0.jpg

Metamorfoza 2

weekendowe metamorfozy

Metamorfoza 3

Nowe pomysły i inspiracje

Jeszcze więcej pomysłów i inspiracji remontowych. To już kolejny rok naszej współpracy z Panem Krzysztofem Miruciem. Nasza ekipa remontowa stanie przed wieloma trudnymi zadaniami, które na bieżąco będą mogli Państwo śledzić w nowym sezonie.

Już wiosną zobaczymy m.in. jak znany architekt odmieni pokój 21-letniego Filipa, którego w programie HGTV chcą zaskoczyć rodzice. Kolejnymi bohaterami będą Dominik z synami Olkiem i Antosiem. Mężczyzna z okazji zbliżających się urodzin mamy Oli planują prawdziwą niespodziankę. Jak kobieta -- wielka fanka Krzysztofa Mirucia – zareaguje na metamorfozę sypialni? Poznamy również Maszę, która wraz z mężem marzy o nowym salonie – przestrzeni do pracy i spędzania wolnego czasu. Para uwielbia czytać książki!

NOWY SEZON
PREMIERA PIĄTEK

Best practices on the market collected in one page builder.

Zapraszamy w imieniu Krzysztofa i naszym. Planujecie remont ? Szukacie pomysłów ?
Dzięki realizacji HGTV wszystko to do zobaczenia na szklanym ekranie.
Śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych gdzie na bieżąco będziemy pokazywać realizacje.