Sypialnia w wersji mini, czyli sposób na małe wnętrze

27 marca, 20170

Chyba wszyscy to znamy – w końcu większość z nas wychowała się na blokowiskach, w niewielkich mieszkankach. Z resztą jednym z najczęstszych pytań jakie mi zadajecie dotyczy właśnie zagospodarowania małych powierzchni. Przedstawiam Wam zatem moją warmińską sypialnię gościnną- całe 2.20 na 2.30

Głównym motywem mini sypialni stał się styl marynarski: w kolorach i dodatkach. Chciałam także, aby był to przykład realizacji funkcjonalnej i niskobudżetowej. Dwie przeciwległe ściany do wysokości skosu pomalowałam na granatowo – ciemny niebieski w odcieniu navy. Skosy wokół okna pokryłam paskami. Oczywiście, w tym miejscu mogłabym położyć tapetę, ale kupno całej rolki, byłoby na pewno droższym rozwiązaniem. Pomalowanie w paski, nie jest trudne. Jest czasochłonne i wymaga cierpliwości. Moja rada: starajcie się nie malować taśmy malarskiej. Taśma zbyt mocno zmoczona farbą ciężko odchodzi od ściany i potrafi zniszczyć biały podkład. Taśmę trzeba zdjąć od razu po pomalowaniu, kiedy farba jest jeszcze wilgotna.

admin

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LING BUD

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo coś dla siebie i wkrótce nawiążemy owocną i satysfakcjonującą dla obu stron współpracę. Zachęcamy do współpracy!
Wśród naszych współpracowników znajdują się fachowcy specjalizujący się we wszystkich rodzajach prac budowlanych, takich jak np. układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych i ściennych, oraz malowanie ścian.

DANE KONTAKTOWE

LING BUD MAKSYM TARANENKO, ul. Mała 45C 05-270 Marki

SOCIAL MEDIA

2009 -2022 LING BUD Maksym Taranenko Usługi remontowe