Remont z Dorotą Szelągowską

8 lutego, 20170
Jak sami widzicie, mieliśmy sporo pracy jak na 5 dni, ale to akurat lubimy 🙂 Na projekcie wszystko, jak zawsze na projekcie, pasowało, a jak wyszło w ostateczności – zapraszam na powtórki!
Na początek przedpokój. Tu zrobiliśmy wszystko na biało. Prosto i elegancko.
W całym mieszkaniu, poza łazienką oraz sypialnią Danusi, położyłam białe panele podłogowe kupione w Komforcie, do których dobraliśmy eleganckie białe drzwi (jak zawsze, wszędzie takie same – pamiętajcie o tym żeby nie mieszać drzwi, chyba że macie taki zamysł artystyczny:) ) Wstawiliśmy tam też białą szafę, która wyszła spod ręki Darka Stolarza.
W łazience wstawiliśmy wannę z kolumną prysznicową (Castorama). Na ścianie nad wanną położyliśmy mozaikę w monochromatycznych barwach, bieli, czerni i szarości – także z Castoramy. Na pozostałych ścianach i na suficie łazienki idealnym rozwiązaniem okazała się farba Tikkurila Luja Matt, która jest przeznaczona do pomieszczeń wilgotnych. Zawiera środek grzybobójczy, który chroni jej powłokę. Sprawdzi się także wszędzie tam, gdzie pożądana jest wysoka odporność na zużycie i zmywanie, nawet rozcieńczonymi środkami czyszczącymi i dezynfekującymi. Farba dostępna jest w pełnej gamie kolorów, ja wybrałam odcień ze wzornika Tikkurila Symphony K491.

admin

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LING BUD

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo coś dla siebie i wkrótce nawiążemy owocną i satysfakcjonującą dla obu stron współpracę. Zachęcamy do współpracy!
Wśród naszych współpracowników znajdują się fachowcy specjalizujący się we wszystkich rodzajach prac budowlanych, takich jak np. układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych i ściennych, oraz malowanie ścian.

DANE KONTAKTOWE

LING BUD MAKSYM TARANENKO, ul. Mała 45C 05-270 Marki

SOCIAL MEDIA

2009 -2022 LING BUD Maksym Taranenko Usługi remontowe