Biały montaż

Na proces budowy domu czy remontu mieszkania składa się wiele etapów. Jednymi z ważniejszych jest pomalowanie ścian czy położenie posadzki. Bardzo ważne jest jednak również wykończenie pomieszczeń. W przypadku łazienki, ubikacji czy kuchni mówi się o białym montażu. Jest to nic innego jak podłączenie urządzeń sanitarnych. Biały montaż składa się jednak z wielu elementów, warto więc, aby dokonali go profesjonaliści dysponujący odpowiednimi narzędziami. Nasza firma już od długiego czasu specjalizuje się właśnie w białym montażu.

 

Biały montaż — co to jest?

Kiedy remont mieszkania lub budowa domu dobiegają końca, zwykle do wykonania pozostają już jedynie elementy wykończeniowe. Należy podłączyć armaturę, położyć fugi, pozakładać gniazdka i kontakty. Czasami jednak okazuje się, że te z pozoru drobne prace mogą zabrać naprawdę dużo czasu i energii. Termin “biały montaż” kojarzy się zwykle z czystą, przyjemną pracą, która nie wymaga specjalnych umiejętności ani czasu. Wiele zależy jednak od indywidualnych czynników.

Czym w takim razie jest biały montaż? Jest to nic innego jak podłączenie elementów wykończeniowych, zwłaszcza w takich pomieszczeniach, jak kuchnia, łazienka oraz ubikacja. W zakres białego montażu wchodzi zabezpieczenie armatury, czyli jej zafugowanie oraz zasilikonowanie, a także jej podłączenie. Jednak do białego montażu zalicza się także montaż luster, zlewów oraz odpływów, a także elementów elektronicznych, takich jak gniazdka czy kontakty. Biały montaż swoją nazwę wziął od koloru armatury, która w największej ilości przypadków jest właśnie biała.

 

Biały montaż — co wchodzi w jego skład?

W skład białego montażu wchodzi instalacja WC, montaż brodzika oraz kabiny i wanny, a także instalacja umywalki oraz baterii. W niektórych przypadkach prace montażowe należy wykonać jeszcze przed zakończeniem głównych prac. O ile muszlę WC stojącą można zainstalować już po zakończeniu remontu, to ubikację podtynkową należy wykonać jeszcze przed zrobieniem ścian. Nasza ekipa dysponuje profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu instalacja wszystkich elementów przebiegnie szybko i sprawnie.

 

Biały montaż elektryczny – Warszawa

Biały montaż elektryczny to po prostu podłączenie gniazdek, włączników, a nawet, jeżeli takie jest życzenie klienta, oświetlenie lustra oraz innych elementów. Czym odznacza się taki biały montaż? Elektryka dla wielu osób może być trudnym tematem. Dlatego też, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów, nasz elektryk sprawnie podłączy wszystkie elementy, dzięki czemu klient nie będzie miał żadnych zmartwień dotyczących instalacji elektrycznej.

 

Biały montaż — cennik Warszawa

Wiele osób może zastanawiać się, ile kosztuje biały montaż Warszawa. Cennik jest uzależniony od indywidualnych potrzeb każdego klienta. Trudno jest więc podać konkretną stawkę. Pewne jest jednak, że zatrudnienie profesjonalnej ekipy może okazać się tańsze, niż samodzielne dokonanie montażu. Wszelkie uszkodzenia oraz błędy mogą bowiem spowodować, że klient będzie musiał zapłacić jeszcze więcej za ewentualne naprawy.

LING BUD

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo coś dla siebie i wkrótce nawiążemy owocną i satysfakcjonującą dla obu stron współpracę. Zachęcamy do współpracy!
Wśród naszych współpracowników znajdują się fachowcy specjalizujący się we wszystkich rodzajach prac budowlanych, takich jak np. układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych i ściennych, oraz malowanie ścian.

DANE KONTAKTOWE

LING BUD MAKSYM TARANENKO, ul. Mała 45C 05-270 Marki

SOCIAL MEDIA

2009 -2022 LING BUD Maksym Taranenko Usługi remontowe