Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

O Firmie

 

Nasza firma budowlana świadczy szeroki wachlarz usług remontowo-budowlanych na najwyższym poziomie. Wykonujemy usługi remontowe i usługi budowlane przede wszystkim na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego oraz zajmujemy się realizacją wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych we wszystkich typach budynków. Remonty przez nas wykonywane charakteryzuje najwyższa jakość i profesjonalizm. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe potrafią być remonty, staramy się zawsze zakończyć wszystkie prace w umówionym terminie. Oprócz wspomnianych wcześniej usług, zajmujemy się także montażem instalacji elektrycznych i hydraulicznych.

Wśród naszych współpracowników znajdują się fachowcy specjalizujący się we wszystkich rodzajach prac budowlanych, takich jak np. układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych i ściennych, oraz malowanie ścian, tynkowanie i wspomniany już montaż instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Na naszej stronie internetowej zamieszczone zostały zdjęcia niektórych zrealizowanych przez nas inwestycji. Kompleksowość naszych usług to bardzo korzystne rozwiązanie, stworzone z myślą kliencie i jego wygodzie. Nie trzeba już korzystać z usług kilku podwykonawców. My zajmiemy się wszystkim.

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo coś dla siebie i wkrótce nawiążemy owocną i satysfakcjonującą dla obu stron współpracę. Zachęcamy do współpracy!